Wilmington Hammerheads FC  
Bolivia BautistaSTAFF ACCESS
Jessica NiedomanskiSTAFF ACCESS
Breanna RohdeSTAFF ACCESS
Cindy UnchesterSTAFF ACCESS
Kimberly MarturanoSTAFF ACCESS
Christine ParkerSTAFF ACCESS
Dani PittmanSTAFF ACCESS
more


Team Contacts
WHYFC LADIES BLUE G
U11 born in 2005
04G 2nd East
 Primary Team Officia: Lori Stafford
Scheduling Contact: Lori Stafford
WHYFC Ladies Gold G
U12 born in 2004
03G 2nd East
Primary Team Officia: Tracy Carr
Scheduling Contact: Tracy Carr
WHYFC GOLD
U12 born in 2004
03B 2nd East1
Primary Team Officia: Tamara Tingle
Scheduling Contact: Tamara Tingle
WHYFC SILVER
U12 born in 2004
03B 2nd East1
Primary Team Officia: Lisa Rackley
Scheduling Contact: Lisa Rackley
WHYFC GOLD
U12 born in 2004
04B 2nd East1
Primary Team Officia: Kindel Carter
Scheduling Contact: Kindel Carter
WHYFC SILVER
U12 born in 2004
04B 2nd East1
 Primary Team Officia: David Glenn
Scheduling Contact: David Glenn
WHYFC WHITE
U13 born in 2003
02B Elite East
Primary Team Officia: Sammy Santaniello
Scheduling Contact: Sammy Santaniello
WHYFC GOLD
U13 born in 2003
02B 2nd East2
Primary Team Officia: Shari Butrite
Scheduling Contact: Shari Butrite
WHYFC BLUE
U13 born in 2003
02B 2nd East1
 Primary Team Officia: Luis Villareal
Scheduling Contact: Luis Villareal
WHYFC LADIES BLUE G
U14 born in 2002
01 Girls Second East1
 Primary Team Officia: Sandra Bitter
Scheduling Contact: Sandra Bitter
WHYFC LADIES BLUE G
U14 born in 2002
02G 2nd East
 Primary Team Officia: Jeanne Benfield
Scheduling Contact: Jeanne Benfield
WHYFC LADIES WHITE G
U14 born in 2002
02G Elite East
 Primary Team Officia: Kevin Norr
Scheduling Contact: Kevin Norr
WHYFC WHITE
U14 born in 2002
01 Boys Premier
 Primary Team Officia: Luci Smith
Scheduling Contact: Luci Smith
WHYFC BLUE
U14 born in 2002
01 Boys Second East1
 Primary Team Officia: Linda Vernon-rayno
Scheduling Contact: Linda Vernon-rayno
WHYFC GOLD
U14 born in 2002
01 Boys Second East1
 Primary Team Officia: James Baxendale
Scheduling Contact: James Baxendale
WHYFC LADIES GOLD G
U15 born in 2001
01 Girls Second East1
 Primary Team Officia: Karen Mccarty
Scheduling Contact: Karen Mccarty
WHYFC LADIES WHITE G
U15 born in 2001
01 Girls Premier
Primary Team Officia: Stephen Barr
Scheduling Contact: Stephen Barr
WHYFC BLUE
U15 born in 2001
00 Boys Second East1
 Primary Team Officia: Trescott Tisdale
Scheduling Contact: Trescott Tisdale
WHYFC GOLD
U15 born in 2001
00 Boys Second East1
 Primary Team Officia: Linda Vernon-rayno
Scheduling Contact: Linda Vernon-rayno
WHYFC BLUE
U16 born in 2000
99 Boys First East
Primary Team Officia: Tamara Tingle
Scheduling Contact: Tamara Tingle
WHYFC WHITE
U16 born in 2000
00 Boys Premier
Primary Team Officia: Ron Thayer
Scheduling Contact: Thomas Herzog
WHYFC WHITE
U17 born in 1999
98 Boys Premier
Primary Team Officia: Thomas Murphy
Scheduling Contact: Thomas Murphy
WHYFC WHITE
U17 born in 1999
99 Boys Premier
 Primary Team Officia: Christie Johnson
Scheduling Contact: Christie Johnson
WHYFC WHITE
U18 born in 1998
97 Boys Premier
 Primary Team Officia: Teresa Smith
Scheduling Contact: Teresa Smith
WHYFC BLUE
U18 born in 1998
97 Boys First East
 Primary Team Officia: Greg Marinich
Scheduling Contact: Greg Marinich


NCCSL 2016 1/23/2016 NC002 S270456