Strikers of Gaston County SA(SGCSA)  
Travis BeertSTAFF ACCESS
more


Team Contacts
SGCSA Hurricanes Orange G
U11 born in 2005
04G 2nd West2
Primary Team Officia: Craig Meglii
Scheduling Contact: Craig Meglii
SGCSA Flames Red
U12 born in 2004
04B 2nd West1
 Primary Team Officia: Erik Biggerstaff
Scheduling Contact: Erik Biggerstaff
SGCSA Hurricanes Orange G
U13 born in 2003
03G OPEN West
 Primary Team Officia: Richard Lewandowski
Scheduling Contact: Richard Lewandowski
SGCSA Flames Red
U13 born in 2003
02B OPEN West2
 Primary Team Officia: Angie Hoskins
Scheduling Contact: Angie Hoskins
SGCSA Flames White
U13 born in 2003
02B OPEN West1
 Primary Team Officia: Christee King
Scheduling Contact: Christee King
SGCSA Flames Red
U13 born in 2003
03B 2nd West2
 Primary Team Officia: Meglii Craig
Scheduling Contact: Meglii Craig
SGCSA Flames White
U13 born in 2003
03B 2nd West3
 Primary Team Officia: Andy Cheshire
Scheduling Contact: Andy Cheshire
SGCSA Hurricanes Orange G
U14 born in 2002
02G OPEN West
 Primary Team Officia: Mary Nehring
Scheduling Contact: Mary Nehring
SGCSA Hurricanes Orange G
U15 born in 2001
01 Girls First West
 Primary Team Officia: Melissa Petty
Scheduling Contact: Kacy Denton
SGCSA FLAMES WHITE
U15 born in 2001
00 Boys Second West 3
 Primary Team Officia: John McElveen
Scheduling Contact: John McElveen
SGCSA Flames White
U15 born in 2001
01 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Mike Gange
Scheduling Contact: Mike Gange
SGCSA Red
U15 born in 2001
01 Boys Premier

SGCSA Flames Red
U16 born in 2000
99 Boys Second West3
 Primary Team Officia: Mary Eaker
Scheduling Contact: Mary Eaker
SGCSA Flames Red
U16 born in 2000
00 Boys First West
 Primary Team Officia: Frank Roberts
Scheduling Contact: Frank Roberts
SGCSA Flames Red
U17 born in 1999
98 Boys Second West
 Primary Team Officia: Bart Lassiter
Scheduling Contact: Bart Lassiter
SGCSA Flames Red
U18 born in 1998
97 Boys Second West
 Primary Team Officia: Beaux Schaffner
Scheduling Contact: Beaux Schaffner


NCCSL 2016 1/23/2016 NC120 S150464