Triangle Futbol Club Alliance  
Becky BaileySTAFF ACCESS
Jenny EigenrauchSTAFF ACCESS
Julie O'KeefeSTAFF ACCESS
Pete SadinSTAFF ACCESS
Marlow CampbellSTAFF ACCESS
Stephen ChanSTAFF ACCESS
Donald GajewskiSTAFF ACCESS
Robert MarkleySTAFF ACCESS
Stephanie WalkerSTAFF ACCESS
more


Team Contacts
TFCA 05 Dch Navy G
U11 born in 2005
04G OPEN East
 Primary Team Officia: Jenny Eigenrauch
Scheduling Contact: Jenny Eigenrauch
TFCA Cam Red G
U11 born in 2005
04G OPEN East
 Primary Team Officia: Candice Lane
Scheduling Contact: Candice Lane
TFCA Dch Navy G
U11 born in 2005
04G OPEN East
 Primary Team Officia: Michele Gutierrez
Scheduling Contact: Julian Cochran
TFCA Cam Navy G
U11 born in 2005
04G OPEN East
 Primary Team Officia: Christie Adkins
Scheduling Contact: Christie Adkins
TFCA 05 Cam Navy
U11 born in 2005
04B OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: David Josephson
Scheduling Contact: David Josephson
TFCA 05 Cam Red
U11 born in 2005
04B 2nd East1
 Primary Team Officia: Kylelyn Wildes
Scheduling Contact: Kylelyn Wildes
TFCA 05 Cam White
U11 born in 2005
04B 2nd Piedmont1
 Primary Team Officia: Laura Conrad
Scheduling Contact: Laura Conrad
TFCA 05 Hsfv Navy
U11 born in 2005
04B 2nd East2
 Primary Team Officia: Holly Cohoon
Scheduling Contact: Adam Striebel
TFCA Cam Green
U11 born in 2005
04B 2nd Piedmont1
Primary Team Officia: Connie Rummel
Scheduling Contact: Connie Rummel
TFCA Cam Red
U11 born in 2005
04B OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Kimberly Lorbacher
Scheduling Contact: Kimberly Lorbacher
TFCA Cam White
U11 born in 2005
04B OPEN East
 Primary Team Officia: Kevin OBrien
Scheduling Contact: Kevin OBrien
TFCA Dch Red
U11 born in 2005
04B OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Caren Parker
Scheduling Contact: Caren Parker
TFCA Hsfv Navy
U11 born in 2005
04B OPEN East
 Primary Team Officia: Abe Mathew
Scheduling Contact: Abe Mathew
TFCA Hsfv Red
U11 born in 2005
04B 2nd East2
Primary Team Officia: Dwight Cranford
Scheduling Contact: Dwight Cranford
TFCA 05 Dch Navy
U11 born in 2005
04B 2nd Piedmont1
 Primary Team Officia: Lydia Kwee
Scheduling Contact: Lydia Kwee
TFCA Cam Red G
U12 born in 2004
03G OPEN East
 Primary Team Officia: Nicole Ulrey
Scheduling Contact: Alan Rahl
TFCA Cam White G
U12 born in 2004
03G 2nd East
Primary Team Officia: Brenda Lucas
Scheduling Contact: Brenda Lucas
TFCA Dch Navy G
U12 born in 2004
03G OPEN East
Primary Team Officia: Erin Grand
Scheduling Contact: John High
TFCA Dch Red G
U12 born in 2004
03G 2nd East
 Primary Team Officia: Mike Ederle
Scheduling Contact: Mike Ederle
TFCA Ral Navy G
U12 born in 2004
03G OPEN East
 Primary Team Officia: Renee Poole
Scheduling Contact: Renee Poole
TFCA CAM 05 Navy G
U12 born in 2004
04G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Robert Markley
Scheduling Contact: Robert Markley
TFCA Cam Green
U12 born in 2004
03B 2nd Piedmont1
 Primary Team Officia: Kimberly Paine
Scheduling Contact: Kimberly Paine
TFCA Cam Orange
U12 born in 2004
03B 2nd East2
 Primary Team Officia: Louis Holdstock
Scheduling Contact: Louis Holdstock
TFCA Cam Red
U12 born in 2004
03B OPEN East1
 Primary Team Officia: Michelle Barillaro
Scheduling Contact: Michelle Barillaro
TFCA Dch Navy
U12 born in 2004
03B 2nd Piedmont2
 Primary Team Officia: Rebecca Dingfelder
Scheduling Contact: Rebecca Dingfelder
TFCA Hsfv Navy
U12 born in 2004
03B OPEN East1
 Primary Team Officia: Tom Dring
Scheduling Contact: Tom Dring
TFCA Hsfv Red
U12 born in 2004
03B 2nd East2
 Primary Team Officia: Shireen Mehl
Scheduling Contact: Shireen Mehl
TFCA Cam White
U12 born in 2004
03B OPEN East2
 Primary Team Officia: Kara Hornada
Scheduling Contact: Kara Hornada
TFCA Cam Gold
U12 born in 2004
03B 2nd East2
 Primary Team Officia: Jessica Tickle
Scheduling Contact: Jessica Tickle
TFCA Dch Navy
U12 born in 2004
03B OPEN East1
 Primary Team Officia: Allis Rodelli
Scheduling Contact: Allis Rodelli
TFCA 03 Cam Navy G
U13 born in 2003
02G OPEN East
 Primary Team Officia: John Setlak
Scheduling Contact: John Setlak
TFCA Cam Navy G
U13 born in 2003
02G OPEN East
 Primary Team Officia: Kimberly Malone
Scheduling Contact: Kimberly Malone
TFCA Ral Navy G
U13 born in 2003
02G 2nd East
 Primary Team Officia: Julie Bateman
Scheduling Contact: Julie Bateman
TFCA Dch Navy G
U13 born in 2003
02G 2nd Piedmont
 Primary Team Officia: Jenny Eigenrauch
Scheduling Contact: Jenny Eigenrauch
TFCA Cam Red
U13 born in 2003
02B 2nd East1
 Primary Team Officia: Robert Yance
Scheduling Contact: Robert Yance
TFCA Hsfv Navy
U13 born in 2003
02B 2nd East2
 Primary Team Officia: Adriena Riley
Scheduling Contact: Adriena Riley
TFCA 03 Cam Navy
U13 born in 2003
02B OPEN East2
 Primary Team Officia: Jennifer Ludwig
Scheduling Contact: Rich Flaim
TFCA Alliance
U13 born in 2003
02B Elite East
 Primary Team Officia: Maribeth Roach
Scheduling Contact: Maribeth Roach
TFCA Cam Navy
U13 born in 2003
02B OPEN Piedmont
 Primary Team Officia: Grazia Spiga
Scheduling Contact: Grazia Spiga
TFCA Select
U13 born in 2003
02B OPEN East2
 Primary Team Officia: Amy Clauss
Scheduling Contact: Amy Clauss
TFCA Ral Navy
U13 born in 2003
02B 2nd East1
 Primary Team Officia: Scott Kump
Scheduling Contact: Scott Kump
TFCA 04 Cam Navy
U13 born in 2003
03B OPEN East2
 Primary Team Officia: Thomas Brundage
TFCA Cam Navy G
U14 born in 2002
01 Girls Second East2
 Primary Team Officia: Timothy Oneill
Scheduling Contact: Timothy Oneill
TFCA Cam Red G
U14 born in 2002
01 Girls Second East2
 Primary Team Officia: Laura Conrad
Scheduling Contact: Laura Conrad
TFCA Dch Navy G
U14 born in 2002
01 Girls First East
 Primary Team Officia: Sherri Carmichael
Scheduling Contact: Gerry O'Donnell
TFCA Ral Navy G
U14 born in 2002
01 Girls Second East2
 Primary Team Officia: James Sloman
Scheduling Contact: James Sloman
TFCA Alliance G
U14 born in 2002
02G Elite East
 Primary Team Officia: Allis Rodelli
Scheduling Contact: Craig Brannan
TFCA Select G
U14 born in 2002
02G Elite East
 Primary Team Officia: Randolph Clark
Scheduling Contact: Randolph Clark
TFCA Ral Navy
U14 born in 2002
01 Boys Second East3
 Primary Team Officia: Carolyn Nye
Scheduling Contact: Carolyn Nye
TFCA Alliance
U14 born in 2002
01 Boys Premier
 Primary Team Officia: Cary Armstrong
Scheduling Contact: Cary Armstrong
TFCA Cam Navy
U14 born in 2002
01 Boys Second East2
 Primary Team Officia: Nancy Piepho
Scheduling Contact: Nancy Piepho
TFCA CAM RED
U14 born in 2002
01 Boys Second East3
 Primary Team Officia: Deborah Wade
Scheduling Contact: Deborah Wade
TFCA Dch Navy
U14 born in 2002
01 Boys Second East3
 Primary Team Officia: Mary Metcalf
Scheduling Contact: Gerry O'Donnell
TFCA Hsfv Navy
U14 born in 2002
01 Boys Second East2
 Primary Team Officia: Juan Carlos Gutierrez
Scheduling Contact: Juan Carlos Gutierrez
TFCA Select
U14 born in 2002
01 Boys Second East3
 Primary Team Officia: Brett Gordon
Scheduling Contact: Brett Gordon
TFCA Select G
U15 born in 2001
01 Girls First East
 Primary Team Officia: Jeannette Gonyo
Scheduling Contact: Jeannette Gonyo
TFCA Alliance G
U15 born in 2001
01 Girls Premier
Primary Team Officia: Mark Lawton
Scheduling Contact: Mark Lawton
TFCA Cam Navy
U15 born in 2001
00 Boys First East
 Primary Team Officia: Teri Barnes
Scheduling Contact: Teri Barnes
TFCA Select
U15 born in 2001
00 Boys First East
 Primary Team Officia: Jennifer Francis
Scheduling Contact: Jennifer Francis
TFCA Select
U16 born in 2000
99 Boys First West
Primary Team Officia: Paul Seiler
Scheduling Contact: Steven Curfman
TFCA Alliance
U16 born in 2000
99 Boys First East
 Primary Team Officia: Dave DiSerafino
Scheduling Contact: Dave DiSerafino
TFCA Cam Navy
U16 born in 2000
99 Boys First East
Primary Team Officia: Christopher Cassidy
Scheduling Contact: Christopher Cassidy
TFCA Cam Red
U16 born in 2000
99 Boys Second East
 Primary Team Officia: Aimee Piraino
Scheduling Contact: Aimee Piraino
TFCA Hsfv Navy
U16 born in 2000
99 Boys Second East
Primary Team Officia: Sally Cortina
Scheduling Contact: Douglas Frie
TFCA Ral Navy
U16 born in 2000
99 Boys Second East
 Primary Team Officia: Sally Pinon
Scheduling Contact: Sally Pinon
TFCA Cam Red
U16 born in 2000
00 Boys Second Piedmont
 Primary Team Officia: Christine Bendixen
Scheduling Contact: Christine Bendixen
TFCA Alliance
U16 born in 2000
00 Boys First East
 Primary Team Officia: Matt Schade
Scheduling Contact: Matt Schade
TFCA Alliance
U17 born in 1999
98 Boys Premier
 Primary Team Officia: Rusty Russell
Scheduling Contact: Rusty Russell
TFCA Select
U17 born in 1999
98 Boys Premier
 Primary Team Officia: Douglas Linscott
Scheduling Contact: Douglas Linscott
TFCA Cam Red
U17 born in 1999
98 Boys Second Piedmont
 Primary Team Officia: Diane Curfman
Scheduling Contact: Diane Curfman
TFCA Ral Navy
U17 born in 1999
98 Boys First East
 Primary Team Officia: Edna Hill
Scheduling Contact: Edna Hill
TFCA CAM Navy
U17 born in 1999
98 Boys First East
 Primary Team Officia: Michelle Umstead
Scheduling Contact: Michelle Umstead
TFCA Select
U18 born in 1998
97 Boys First East
Primary Team Officia: Laura Conrad
Scheduling Contact: Laura Conrad
TFCA Ral Navy
U18 born in 1998
97 Boys First East
 Primary Team Officia: Matt Witosky
Scheduling Contact: Chris Curfman
TFCA Alliance
U18 born in 1998
97 Boys Premier
 Primary Team Officia: William Stingl
Scheduling Contact: William Stingl
TFCA Cam Navy
U18 born in 1998
97 Boys First East
 Primary Team Officia: Jennifer Boyd
Scheduling Contact: Jennifer Boyd


NCCSL 2016 1/23/2016 NC022 S174595