WCWAA  
Derek HarrellSTAFF ACCESS
Wendy KahnSTAFF ACCESS
Tim ZimmermanSTAFF ACCESS
more


Team Contacts
WCWAA Black G
U11 born in 2005
04G OPEN West
 Primary Team Officia: Michele Connell
Scheduling Contact: Todd Haring
WCWAA Silver G
U11 born in 2005
04G 2nd West2
 Primary Team Officia: Catherine Roman
Scheduling Contact: Stewart Draper
WCWAA Black
U11 born in 2005
04B OPEN West2
 Primary Team Officia: Michele Connell
Scheduling Contact: Patrick Lucas
WCWAA Silver
U11 born in 2005
04B 2nd West1
Primary Team Officia: Dawn Eller
Scheduling Contact: Jeffrey Jarrett
WCWAA White G
U12 born in 2004
03G 2nd West1
 Primary Team Officia: Adan Figueroa
Scheduling Contact: Susan Kampen
WCWAA Black G
U12 born in 2004
03G OPEN West
 Primary Team Officia: Michelle Lesack
Scheduling Contact: Des Vickers
WCWAA Silver G
U12 born in 2004
03G 2nd West2
Primary Team Officia: Kerry Cooper
Scheduling Contact: Kerry Cooper
WCWAA Silver
U12 born in 2004
03B OPEN West2
 Primary Team Officia: Julie Haarstick
Scheduling Contact: Craig Dedrick JR
WCWAA White
U12 born in 2004
03B 2nd West2
 Primary Team Officia: Jim McKelvey
Scheduling Contact: Jim McKelvey
WCWAA Black G
U13 born in 2003
02G Elite West
 Primary Team Officia: Joycelyn Yoder
Scheduling Contact: Stewart Draper
WCWAA Silver G
U13 born in 2003
02G 2nd West
 Primary Team Officia: Gina Rhodes
Scheduling Contact: Kathryn Smith
WCWAA 03 Black
U13 born in 2003
02B 2nd West1
Primary Team Officia: Mindy Jones
Scheduling Contact: Patrick Lucas
WCWAA Black
U13 born in 2003
02B Elite West
 Primary Team Officia: Gary Crump
Scheduling Contact: Minton Lee
WCWAA Silver
U13 born in 2003
02B OPEN West2
 Primary Team Officia: Laura Macker
Scheduling Contact: John Romaine
WCWAA White
U13 born in 2003
02B 2nd West2
 Primary Team Officia: Mike Yarussi
Scheduling Contact: Mike Yarussi
WCWAA Black G
U14 born in 2002
01 Girls Second West
 Primary Team Officia: Christine Frasco
Scheduling Contact: Stephen Hancock
WCWAA Silver G
U14 born in 2002
01 Girls Second West
 Primary Team Officia: Michelle Brennan
Scheduling Contact: H. Victor Johnson
WCWAA White G
U14 born in 2002
01 Girls Second Piedmont
 Primary Team Officia: David Broxton
Scheduling Contact: David Broxton
WCWAA Silver
U14 born in 2002
01 Boys Second West2
 Primary Team Officia: Monica Todd
Scheduling Contact: H. Victor Johnson
WCWAA Black
U14 born in 2002
01 Boys First West
 Primary Team Officia: Kerri Denner
Scheduling Contact: Kerri Denner
WCWAA White
U14 born in 2002
01 Boys Second West1
 Primary Team Officia: Elizabeth Callis
Scheduling Contact: Mouin Zeitouni
WCWAA Silver
U15 born in 2001
00 Boys Second West 3
 Primary Team Officia: Chelsey Felts
Scheduling Contact: Chelsey Felts
WCWAA Black
U15 born in 2001
00 Boys First West
 Primary Team Officia: Karen Sroczynski
Scheduling Contact: Stephen Hancock
WCWAA Silver
U16 born in 2000
99 Boys Second West3
 Primary Team Officia: Cynthia Murdock
Scheduling Contact: Garrett Vaughan
WCWAA Silver
U17 born in 1999
98 Boys First West
 Primary Team Officia: Donna Adam
Scheduling Contact: Zachary Tyler Vaughan
WCWAA Black
U17 born in 1999
99 Boys First West
 Primary Team Officia: James Mumby
Scheduling Contact: James Mumby
WCWAA Black
U17 born in 1999
98 Boys First West
 Primary Team Officia: Misty Kelly
Scheduling Contact: John Romaine
WCWAA Black
U18 born in 1998
97 Boys Premier
 Primary Team Officia: Rebecca Cheek
Scheduling Contact: Dan Efenecy


NCCSL 2016 1/23/2016 NC036 S329452